fbpx
LADY PANK – Legenda Polskiego Rocka Powraca do Nowego Jorku !

LADY PANK – Legenda Polskiego Rocka Powraca do Nowego Jorku !

LADY PANK  POWRACA DO NOWEGO JORKU ! 

Już w Marcu po 3 latach przerwy jeden z najbardziej zasłużonych polskich zespołów rockowych Lady Pank ponownie wystąpi w Nowym Jorku.  

Lady Pank  to jeden z najbardziej legendarnych zespołów polskiej sceny muzycznej. 

Od początku swojego istnienia podbijał serca milionów Polaków takimi utworami jak “Mniej Niż Zero”,  “Marchewkowe Pole”, “Kryzysowa Narzeczona” , “Zawsze Tam Gdzie Ty” , “Tacy Sami”  które dzisiaj zna już cala Polska i które z czasem wpisały się w klasykę polskiego rocka.  Tych hitów jest oczywiście więcej a fani zespołu na Wschodnim Wybrzeżu po raz kolejny będą mieli szansę usłyszeć je na żywo już w Sobotę 30 Marca w ekskluzywnym klubie Melrose Ballroom na Long Island City. 

Legendarni liderzy zespołu Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz wraz z resztą zespołu Lady Pank zagrają blisko dwugodzinny koncert poprzedzony występami lokalnych zespołów których pelnę listę będzie można znaleźć na stronie www.gramx.com

Koncerty Lady Pank w 2019 są częścią trasy ktora oprócz Nowego Jorku obejmie też Chicago, Toronto i Florydę.  

“ Lady Pank to zespół który jest już na scenie blisko 40 lat i jest jednym z niewielu z tamtej epoki który nadal gra i to bardzo żywiołowe koncerty. Tym bardziej cieszymy się że Polonia amerykańska będzie miała kolejną szansę aby rozkoszować się ich występami na żywo w Nowym Jorku i w innych miastach “ 

Bilety i informacje dostępne są na stronie www.gramx.com. Koncert sponsorowany jest przez  Polsko Słowiańską Unię Kredytową, Greenpoint Insurance firmę prawniczą Green & Szymański oraz Eurocare Cleaners. 

Leave a comment