fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

STAND UP POLSKA – NEW BRITAIN

24 February 2023 @ 8:00 pm - 10:00 pm

$50

KUP BILET KLIKNIJ TUTAJ 

 

Stand-up Polska to grupa komików skupionych wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących. Występują na deskach klubów i teatrów w całej Polsce. Przekładają swoje pomysły, przemyślenia i życiowe doświadczenia na język komedii, wplatając odrobinę absurdu bądź też niecodziennego, czarnego humoru. 

PROFIL YOUTUBE : https://www.youtube.com/user/StandupPolska

PAWEL CHAŁUPKA

Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.
Profil Facebook : https://www.facebook.com/PawelChalupkastandup

 

BARTOSZ ZALEWSKI 

Profil Facebook : https://www.facebook.com/bartosz.zalewski.nieoficjalny
Profil Youtube: https://www.youtube.com/bartoszzalewskinieoficjalny
Profil Instagram: https://www.instagram.com/bartosz.zalewski.nieoficjalny/

 

MACIEK ADAMCZYK 

Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od ponad 10 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż – mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia.
W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza.
Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni).
Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie.  Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Profil Facebook : https://www.facebook.com/TenMaciekAdamczyk

Organizer

Gram-X Promotions
Email:
gramx@gramx.com
Website:
www.gramx.com

Venue

PULASKI CLUB
89 GROVE ST
NEW BRITAIN, CT 06053 United States
+ Google Map
Phone:
(860) 798-0013
Website:
https://www.facebook.com/pulaskiclubnb/