fbpx
Loading Events

« All Events

REGGAE INVASION – JAMAL / GUTEK / JUNIOR STRESS / DJ BRK

September 6 @ 8:00 pm - September 7 @ 1:00 am

$60

KUP BILETY – KLIKNIJ TUTAJ 

https://gram-x.ticketspice.com/reggae-invasion-5-jamal-gutek–junior-stress–dj-brk-

 

REGGAE INWAZJA POWRACA !!! Jedna z najbardziej kultowych imprez polskich w NYC doczekała się kolejnej edycji. W tym roku na Reggae Inwazja gościć będzie aż czterech artystów z Polski w tym:
Jamal aka Miodu – jeden z najbardziej popularnych polskich artystów obchodzi w tym roku swoje 25 lecie i po 15 latach nieobecności powraca do USA. Policemana zna chyba każdy a Miodula ma dla swoich fanów przygotowaną prawdziwą ucztę muzyczną złożoną ze ze wszystkich swoich hitów ostatnich 3 dekad.
Gutek – legenda polskiego reggae i śląskiej sceny muzycznej, kolaborował z artystami hip-hopowymi i rockowymi – nigdy nie gościł w USA – koncert w Melrose Ballroom będzie jego pierwszym występem w Nowym Jorku !
Junior Stress – Najbardziej rozpoznawalny artysta Lubelskiej sceny reggae L.S.M. jego portfolio bogate jest w dziesiątki hitowych utworów i kolaboracji z innymi artystami gatunku hip-hop. Nigdy nie był w USA – kolejna Nowojorska premiera.
DJ BRK – Ta rozpoznawalna postać miała już nie raz okazję wystąpić w NYC wraz z Grubsonem kiedy to rozpalali publiczność do czerwoności i mury każdego miejsca w którym grali trzęsły się od samych fundamentów. Tym razem zobaczymy go we współpracy z Jamalem i Junior Stressem.
Dodatkowo na scenie pojawi się DJ Gram-X oraz goście specjalni. Reggae Inwazja – tak jak każda wcześniejsza edycja będzie klasykiem i wydarzeniem które pamiętać będziemy przez lata.

Głównym sponsorem koncertu jest mecenas Paweł Wierzbicki z kancelarii Block O’Toole & Murphy LLP, koncert sponsorowany jest rownież przez Polsko-Słowiańksą Federalną Unię Kredytową, Harrys Contracting Inc, Eurocare Cleaners , Skin Gems, Piwo Żubr & Zetecky, Wódkę Krakus oraz Żubrówkę. Dziękujemy za wspieranie polskiej kultury.

 

Organizer

Gram-X Promotions
Email:
gramx@gramx.com
Website:
www.gramx.com

Venue

MELROSE BALLROOM
3608 33rd St
Long Island City, NY 11106 United States
+ Google Map
Phone:
7182556921
Website:
http://melroseballroomnyc.com