fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

STAND UP POLSKA – CHICAGO

January 23 @ 3:00 pm - January 28 @ 9:00 pm

$40

BILETY NA 3 PM  – KLIKNIJ TUTAJ

 BILETY NA 7 PM – KLIKNIJ TUTAJ 

Już w Niedzielę 23  Stycznia w Art Gallery Kafe  (127 Front Street Wood Dale Il 60191)  wystąpią jedni z najlepszych w Polsce komików zjednoczonych w grupie Stand-Up Polska. Stand-up Polska to grupa komików skupionych wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących. Występują na deskach klubów i teatrów w całej Polsce. Przekładają swoje pomysły, przemyślenia i życiowe doświadczenia na język komedii, wplatając odrobinę absurdu bądź też niecodziennego, czarnego humoru.

Drzwi otwierają się o 2:30 pm na pierwszy występ o godzinie 3 pm. Oraz o 5:45 pm na występ o godzinie 7 pm. Miejsca nie są numerowane.  Aby wejść do Art Gallery Kafe NIE TRZEBA mieć paszportu Covidowego ani szczepionki.    

 

Aby zobaczyć filmy komików grupy Stand Up Polska kliknij tu aby połączyć się z profilem  YouTube

PIOTREK SZUMOWSKI

Komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą. Ostatnie zdanie jego pracy licencjackiej brzmi “Newton pod koniec swojego życia zmarł”. A do dzisiaj myśli, że Ikea to restauracja z hot-dogami, która sprzedaje meble na boku. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza. Czubek góry lodowej, na którym znając życie, Piotrek też był. Występował w TVP, Comedy Central, hinduskiej reklamie samochodów (to nie żart) oraz na największych festiwalach na całym świecie. Dzisiaj opwystępowania w języku polskim i angielskim, prowadzi międzynarodową scenę komediową w Warszawie, pisze książkę oraz myśli jak stworzyć wygodniejszą saszetkę z ketchupem.

Profil Facebook : https://www.facebook.com/piotrekszum/

Profil Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCsUB9dfE87u64SNnoFbg8Zw

Profil Instagram: https://www.instagram.com/piotrek.szumowski/?hl=pl

CEZARY JURKIEWICZ

Czarek Jurkiewicz w swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych.W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City.

Profil Facebook : https://www.facebook.com/CezaryJurkiewicz/

SEBASTIAN REJENT

Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu… i nie było to dziecko. Sukces.Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego.Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

Profil Facebook : https://www.facebook.com/SebastianRejent/

Profil Instagram : https://www.instagram.com/sebastianrejent/?hl=plSZU

Details

Start:
January 23 @ 3:00 pm
End:
January 28 @ 9:00 pm
Cost:
$40
Event Categories:
, ,
Event Tags:
,

Organizer

Gram-X Promotions
Email:
gramx@gramx.com
Website:
www.gramx.com

Venue

ART GALLERY KAFFE
127 Front Street
Wood Dale, IL 60191 United States
+ Google Map
Phone:
630.766.7425